Profesjonalne Oświetlenie do Wnętrz

W zakresie oświetlenia dedykowanego do wnętrz znajdą Państwo u nas kompleksowe rozwiązania oświetlenia LED do wnętrz, przystosowane do różnych miejsc, czy stanowisk pracy. W ofercie znaleźć można m.in. takie produkty jak:
  • Oprawy sufitowe
  • Panele LED
  • Oprawy liniowe
  • Lampy szynowe 1- i 3-fazowe oraz akcesoria do lamp szynowych
  • Oprawy ozdobne
Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę produktową i jesteśmy w stanie zaoferować również niestandardowe rozwiązania w technologii LED. Naszym klientom staramy się oferować sprawdzone, przebadane i profesjonalne produkty, które z dnia na dzień dostarczamy na obiekty w Polsce i w całej Europie.
Wykonujemy kompleksowe projekty oświetlenia w technologii LED - biur, sklepów, powierzchni wystawowych, hoteli, wewnętrznych powierzchni w przedsiębiorstwach, fabryk, centra handlowe, supermarkety itp.


Technologia LED w dzisiejszych czasach bez problemu może być wykorzystywana jako główne źródło światła zarówno w miejscach pracy, czy w domach. Postęp technologiczny umożliwia uzyskanie strumienia, barwy, czy formy emitowanego światła w sposób pełni dostosowany do wizji i oczekiwań inwestora czy architekta. Oświetlenie LED stworzyło także nowe kierunki w zakresie design’u opraw, zwiększając możliwości montażu, wprowadzając nowe sposoby umiejscowienia źródeł światła, jak i kształtu samych opraw.

Oświetlenie LED bardzo dobrze jest wykorzystywane w architekturze światła, tworząc różnego rodzaju iluminacje świetlne, akcentując i podświetlając wybrane elementy architektury. Najczęściej spotyka się tego rodzaju oświetlenie w pubach, restauracjach, miejscach relaksu, zewnętrznych elewacjach budynków. Bardzo mocną stroną technologii LED w wariancie RGB jest dostosowywanie barwy światła wg potrzeby. Możliwość sterowania zmianami kolorów dostarcza nowych doznań wizualnych, a możliwość płynnej ich zmiany oraz wybór tysięcy odcieni to cechy, które trudno zlekceważyć. Pamiętajmy, że barwa światła ma znaczenie na nasze samopoczucie: chłodne barwy uspokoją nawet najbardziej zniecierpliwionego klienta, pobudzą do pracy, zmniejszą uczucie znużenia, ciepłe odcienie natomiast rozproszą chłodny wystrój w biurze, podkreślą nastrój w restauracji lub zaakcentują atmosferę w pubie.