PRODUCENT OŚWIETLENIA SZYNOWEGO I LINIOWEGO

Producent oświetlenia

 

 

 

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oświetlenia zarówno szynowego jak i liniowego w technologii LED. Nasze produkty spełniają najwyższe normy co przekłada się na zadowolenie Naszych klientów. Jakość i żywotność naszych produktów pochodzi z dbałości o szczegóły oraz wykorzystania najwyższej jakości komponentów. Pewni swoich rozwiązań jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nawet pięcioletnią gwarancje na nasze produkty.

Oświetlenie szynowe LED
Jako producent reflektorów szynowych LED jesteśmy w stanie dopasować się do wymagań naszych klientów. Posiadają Państwo możliwość pełnej kastomizacji reflektorów zaczynając od mocy po współczynnik oddawania barw, a nawet dowolny kolor obudowy. Stosujemy podzespoły najwyższej jakości co przekłada się na jedne z najwyższych efektywności świetlnych na rynku.

Oświetlenie liniowe
Firma Smartie Solutions jest producentem wysokiej klasy oświetlenia liniowego LED. Wytwarzane przez nas lampy mogą współpracować z technologią DALI, mogą być sterowane radiowo jak i przy użyciu tradycyjnych ściemniaczy LED. Podążając za potrzebami klientów, architektów i inwestorów kolor obudowy oprawy może zostać dobrany wedle projektu, aby idealnie współgrał z otoczeniem.

Projekty
Nasza firma wykonuje również profesjonalne projekty oświetleniowe. Przy użyciu wyspecjalizowanego oprogramowana uwzględniającego wszelkie parametry pomieszczeń jak i elementów wystroju jesteśmy w stanie stworzyć symulację oświetlenia Twojego sklepu, biura, galerii bądź każdego innego miejsca za pomocą reflektorów dostępnych w naszej ofercie. Decydując się na współpracę z Nami zyskujesz profesjonalne doradztwo od etapów projektowania, po serwis pogwarancyjny.