OŚWIETLENIE LED

Oświetlenie LED

Profesjonalne oświetlenie przemysłowe

W tym dziale znajdą Państwo kompleksowe rozwiązania oświetlenia LED dla odbiorców instytucjonalnych/przedsiębiorstw w zakresie:

> opraw LED typu High Bay do zastosowań wewnętrznych (indoor),
> opraw LED typu High Bay do zastosowań zewnętrznych (outdoor)
> profesjonalnych naświetlaczy LED na diodach Multi Chip oraz COB
> oświetlenia liniowego oraz innych opraw do zastosowań przemysłowych.

Więcej informacji

W zakresie oświetlenia dedykowanego do wnętrz znajdą Państwo u nas kompleksowe rozwiązania oświetlenia LED do wnętrz, przystosowane do różnych miejsc, czy stanowisk pracy. W ofercie znaleźć można m.in. takie produkty jak:

> oprawy sufitowe
> panele LED
> oprawy liniowe
> lampy szynowe i akcesoria do nich
> lampy wiszące oraz inne

Więcej informacji
Profesjonalne oświetlenie do wnętrz
Oświetlenie z certyfikatem ATEXOświetlenie LED stworzyło także nowe możliwości, bezpieczeństwo i oszczędności dla miejsc, gdzie wymagane jest montaż opraw z certyfikatem Ex (ATEX). W zależności od wymagań klienta, rodzaju otoczenia, wymaganych stref oferujemy produkty w pełni dostosowane do potrzeb klienta. Więcej o oprawach z certyfikatem Ex dowiesz się naciskając poniższy przycisk.

Więcej informacji


W realizacji kompleksowych projektów w miejscach wymaganych stosownymi przepisami stosujemy oprawy LED z certyfikatami CNBOP-PIB. W ofercie można znaleźć oprawy awaryjne, oświetlenie ewakuacyjne i antypaniczne.

więcej informacji
Oświetlenie z certyfikatem CNBOP
Systemy sterowania oświetleniem


Oferta Smartie Solutions, w zakresie systemów inteligentnego sterowania, skierowana jest zarówno do klientów instytucjonalnych jak i do klientów prywatnych. Szerokie spektrum naszych rozwiązań, ma w szczególności zastosowanie w tych miejscach, gdzie zwraca się uwagę na kwestie związane z oszczędnością zużycia energii, zwiększaniem bezpieczeństwa, czy komfortu użytkowania, a także poprawy wizerunku zewnętrznego i wewnętrznego obiektu.

Więcej informacjiKompleksowa realizacja projektów przewiduje wykonanie pełnego zakresu prac związanych z wytworzeniem gotowego rozwiązania oferowanego przez Smartie Solutions Sp. z o.o. Podczas realizacji, korzystamy z własnej wypracowanej i sprawdzonej technologii, która zapewnia nam osiągnięcie zamierzonych efektów, a dla potencjalnych klientów, jest źródłem satysfakcji z przygotowanego rozwiązania jak i współpracy z rzetelną firmą.

Więcej informacji
Współpraca