O nas 

 

 

Smartie - o nas

Firma Smartie Solutions Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów i inwestycji wykorzystując nowoczesne technologie z obszaru elektroniki, informatyki i telekomunikacji w zakresie tworzenia specjalistycznych systemów elektronicznych, czy też automatyzujące procesy klienta. Dodatkowo tworzymy systemy pozwalające na automatyzację sterowania oraz tworzenie energooszczędnych systemów oświetlenia i sterowania dla budynków biurowych i handlowych, użyteczności publicznej, magazynów i hal przemysłowych, hoteli, banków, parków rozrywki oświetlenia miejskiego i osiedlowego. Wykonujemy także zintegrowane projekty dla willi i rezydencji jak również budynków zabytkowych i obiektów sakralnych.


Profesjonalizm oraz kompleksowe podejście do klienta podczas realizacji większych i bardziej złożonych projektów przejawia się w poszczególnych etapach począwszy od doradztwa poprzez audyt energetyczny, projekt wykonawczy, realizację i uruchomienie systemu, a kończąc na serwisie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.


Realizujemy projekty od podstaw uczestnicząc w trakcie fazy projektowania, jak i realizujemy inwestycje mające na celu modernizację istniejącej infrastruktury oświetleniowej na energooszczędną, wykonaną w technologii LED. Dotyczy to zarówno, obiektów przemysłowych, publicznych, biurowych, sakralnych, oświetlenia ulicznego i osiedlowego, jak i willi, rezydencji czy gospodarstw rolnych.


Naszą specjalnością jest realizacja nietypowych projektów, indywidualnych wizji i pomysłów inwestora czy architekta. Potrafimy dostosować nasze realizacje do wymogów i ograniczeń jakie stawiają przepisy, normy czy też ochrona zabytków. W przypadku dużych inwestycji możliwe jest również podwykonawstwo realizowanych usług.


W naszych inwestycjach staramy się kłaść w szczególności uwagę na wykorzystywanie alternatywnych źródeł energii, które każdorazowo są indywidualnie uzgadniane z inwestorem/ architektem pod kątem wyboru najbardziej ekonomicznego rozwiązania, które daje najlepszy stosunek oszczędności do inwestycji.


Kadra firmy Smartie Solutions to grupa ludzi twórczych i konsekwentnie wypracowujących wysoki poziom usług i wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Zapewniamy Państwa, że nasze rozwiązania są wyjątkowe, tym samym zapraszając wszystkich zainteresowanych do współpracy w imieniu całego zespołu i zarządu firmy.